Суд закрив справу про банкрутство власника “Гаврилівських курчат”

Північний апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу власника ТМ «Гаврилівські курчата» агровиробника «Комплекс Агромарс» і скасував рішення госпсуду Києва про визнання компанії банкрутом. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на LIGA.Бізнес.

Ініціатором процедури банкрутства «Комплекс Агромарс» була компанія «Інтер Вей Капітал». Суд першої інстанції визнав кредиторські вимоги цієї компанії до «Комплексу Агромарс» на 213,9 млн грн, зокрема 158,4 млн грн забезпечено заставою майна боржника. «Інтер Вей Капітал» викупило зазначені права вимоги у ПУМБ.

Згідно з судовими матеріалами, «Комплекс Агромарс» заперечував проти відкриття провадження у справі про банкрутство, посилаючись на можливість виконати зобов’язання за кредитними договорами без застосування процедури банкрутства.

Також «Комплекс Агромарс» вказував на існування спору щодо права вимоги кредитора-ініціатора. Компанія в червні поточного року звернулася до суду з позовною заявою про визнання цих договорів недійсними.

Ще одним аргументом на користь «Агромарс» був той факт, що компанія Інтер Вей Капітал звернулася до суду в період дії обмежень, встановлених законом №731-IX про зміну процесуальних термінів на час карантину.

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами компанії «Комплекс Агромарс» зазначено Євгена і Марину Сігалів, кінцевими бенефіціарами «Інтер Вей Капітал» — Василя Астіона і Євгена Астіона.

У березні цього року Кредобанк через СЕТАМ продавав заарештовані активи «Агромарса». 14 липня ц. р. госпсуд Києва відкрив провадження у справі про банкрутство «Комплексу Агромарс», власника ТМ «Гаврилівські курчата».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *