«Тітушки»-рейдери стріляють на Чернігівщині. Влада безпомічна

Четвертий місяць поспіль триває рейдерська атака на агропромислову групу «Росток-Холдинг». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інтернет видання “Біля хати”.

Одночасно була заблокована робота всіх 17 підприємств холдингу в Чернігівській і Сумській областях. А це близько 2 тис. людей, разом з сім’ями – 10 тис людей!

Керівники «Росток-Холдинг» звернулися до Президента України, Генерального прокурора із заявою про те, що успішну агрокомпанію намагаються захопити рейдерським способом.

Але у відповідь рейдери в черговий раз вчинили дії, які вкотре паралізували роботу холдингу.

21 січня 2019 р працівники філії агропідприємства «Росток-Холдинг» в Ічні на Чернігівщині стали жертвами обстрілів озброєних молодиків. Один робітників зазнав тілесних ушкоджень. Інцидент стався під час легальної спроби вивезення відбракованих тварин на забій.

«Ми вивозили відбраковане стадо на забій. Це звичайний операційний процес. Таке поголів’я малопродуктивне і, оскільки завдає лише збитків, направляється на забій. Поголів’я не є нерухомим майном, а отже не перебуває під арештом. Вся дозвільна документація є — протокол, договір купівлі-продажу. На пункті пропуску «ті тушки» зупинили автомобіль та відкрили вогонь. Крім того, завдали тілесних ушкоджень одному з працівників. Почувалися при цьому досить нахабно. Чому це сталося? Очевидно, отримали наказ від свого керівництва – так званих нових управителів, призначених АРМА», — коментує ситуацію на сайті Микола Копил, директор Ічнянського кластера групи «Росток-Холдинг».

Поліція та СБУ, які прибули на місце події, не перешкоджали молодикам.

«Поліція та СБУ фактично приїхали та поїхали з місця події. Хоча стрілянина відбувалася в рамках населеного пункту, жодного з молодиків не затримано. Ще до приїзду поліції та СБУ “тітушки” завантажили всю зброю в авто та вивезли», — додає Микола Копил, директор Ічнянського кластера групи «Росток-Холдинг».

За фактом злочину акціонери групи «Росток-Холдинг» знову звернулися до Президента України, Генерального прокурора, бізнес-омбудсмена та керівника УМВС України в Чернігівській області Альохіна Е. В. з проханням втрутитися і допомогти відновити справедливість.

«Ми є однією з найбільших аграрних компаній в Україні. Попри ситуацію, яка склалася через потужну рейдерську атаку на компанію, ми вчасно платимо заробітну плату працівникам, виплатили орендну плату за паї, нами вчасно сплачуються також податки в бюджет.

Ми вкотре звертаємося до Президента України, Генерального прокурора та Бізнес-омбудсмена з проханням втрутитися і допомогти відновити справедливість. Ми хочемо якомога швидше повернутися до нормального режиму роботи. Адже попереду у нас — весняна посівна кампанія. За нами 2000 працівників, а це 10000 людей разом із сім’ями», — зазначає Віктор Кияновський, акціонер групи «Росток-Холдинг».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *