Трактор на всі «100»!

Тріумфальне повернення до України тракторів фінського бренду Valtra триває. Слідом за моделями серії Т потужністю від 165 к.с., в Києві було представлено модель Valtra A95. Це машина, оснащена двигуном  AGCO Power потужністю 103 к.с., і розрахована на задоволення потреб аграріїв у одному із наймасовіших тракторних сегментів.

Донедавна в Україні сегмент тракторів потужністю в районі 100 к.с. цілковито було віддано на відкуп низькобюджетним моделям із застарілою конструкцією. Саме тому компанія «Цепелін Україна» виводить на вітчизняний ринок оптимальну з точки зору співвідношення ціни та якості модель – вже перевірений у десятках країн світу 103-сильний трактор Valtra A95.

4-циліндровий двигун AGCO Power (Sisu) з об’ємом 4,4 літри, випускається безпосередньо в Фінляндії. Двигун оснащений перевіреною системою точного впорскування. Окрім високої економічності та надійності конструкції це означає, що Valtra A95 невибагливий до якості пального. При цьому максимальний крутний момент дорівнює 360 Нм при 1400 об / хв. Двигун моделі А95 також оснащено роторним насосом Bosch VE, турбонаддувом з проміжних охолодженням та компактним повітряним фільтром.

Ще одна важлива перевага конструкції Valtra A95 – наявність електронного керування задньою навіскою. Система Autocontrol може запам’ятовувати та утримувати задані дані щодо робочої глибини, швидкості заглиблення, максимальну висоту підйому навіски тощо. Ця функція є унікальною для тракторів цього сегменту потужності, заощаджуючи багато часу та зусиль оператора, підстраховуючи його від помилок.

Новинка Valtra пропонується на ринку України у комплектації згідно із побажаннями багатьох вітчизняних аграріїв. Це передусім наявність трьох гідравлічних клапанів, можливість встановлення третього клапану з регулюванням потоку, регульовані тяги задньої навіски, комплект передніх та задніх противаг та додаткове робоче освітлення. Вантажопідйомність задньої навіски власне становить 3,2 т, що є дуже солідним показником для тракторів цього класу.

Окрім системи запам’ятовування даних при роботі із навісним обладнанням наша 103-сильна новинка оснащена технологією Drive Balance Control , котра додатково сприяє підвищеній стійкості машини під час транспортування з обладнанням.

Максимальна швидкість трактора сягає 40 км/год, що додатково визначає її універсальність. Valtra A95 може використовуватися водночас як для проведення усіх видів польових операцій із причіпним обладнанням, так і для підсобних робіт, а також транспортування вантажів. Машина оснащена традиційним ВВП 540/1000 об/хв.

Фактично українські аграрії отримують універсальну машину для комфортного виконання усіх видів робіт. По-перше, модель Valtra A95 може використовуватися у якості основного/єдиного трактора у невеликих господарствах, площею до 300 га. По-друге, такі машини незрідка використовуються для обробітку землі в окремих віддалених підрозділах середніх та великих господарств, а також для роботи із обприскувачами, прес-підбирачами, бочками тощо.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *