Трансформація сільського господарства в центрі уваги ініціативи Corteva Agriscience «Зростаємо заради добробуту»

Corteva Agriscience підтвердила свої нові зобов’язання стосовно сталого розвитку та розвитку досліджень та розробок. Компанія зобов’язується, що до 2025 року кожне нове розроблене рішення відповідатиме критеріям сталості. Одночасно компанія глобально інвестує понад 1,3 мільярда доларів США у дослідження та розробки у 2023 році та збільшує свої інвестиції в цей напрямок до восьми відсотків від річних чистих продажів до 2025 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Це оголошення стало каталізатором для запуску нової серії заходів, яка розпочнеться у вересні 2023 року у партнерстві з Financial Times Live. Серія заходів «Зростаємо заради добробуту» досліджуватиме практичні та своєчасні ідеї щодо забезпечення сталого та процвітаючого майбутнього європейського сільського господарства.

Ініціатива включатиме обговорення на високому рівні та можливості для обміну знаннями для керівників харчової промисловості, аграрного сектору та інших зацікавлених сторін. Теми для обговорення стосуватимуться трансформації сільського господарства відповідно до Європейського зеленого курсу, враховуючи потреби всього продовольчого ланцюга.

Тереза Бабушіо, керівник відділу із зв’язків з державними органами та індустрією Corteva Agriscience в регіоні Європа, Близький Схід та Африка, сказала:

«Для покращення до нульового рівня викидів потрібна політика, яка враховує неоднорідні потреби та виклики, з якими стикаються різні учасники ланцюга постачання продовольства. Лише залучаючи та співпрацюючи з нашими колегами, ми можемо дослідити ці ідеї та представити інноваційні та інклюзивні рішення для стимулювання сталих перетворень у сільському господарстві. Наша мета – насамперед сприяти розумінню та, зрештою, спільно шукати рішення».

Серія складається з чотирьох послідовних заходів, кожен з яких доповнює один одного, звертаючись до ключових принципів Зеленого курсу та стратегії «Від ферми до виделки» з точки зору харчової промисловості, торгівлі сільськогосподарською продукцією та фермерів. Після цього відбудеться церемонія закриття, на якій результати заходів будуть використані для розробки реальних і практичних рекомендацій для політиків.

Участь у серії заходів – за запрошеннями. Якщо ви зацікавлені в участі, зверніться до Ніка Імпі ([email protected]). Повний запис буде доступний на веб-сторінці «Зростаємо заради добробуту» після кожної події.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *