Ukravit випустив сонцезахисний крем для аграріїв

Найбільший український виробник ЗЗР та МКД компанія Ukravit анонсувала виробництво сонцезахисного крему для аграріїв. Тож тепер її робота спрямована не лише на піклування про рослини, а й на людей, які про них дбають.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Ukravit.

«Складні погодні умови, в яких працюють аграрії в полях, можуть позначитися на їх здоров’ї, – відзначає засновник Ukravit Віталій Ільченко. – Зокрема, йдеться про сонячні опіки та супутні їм проблеми – больові відчуття, стягнутість, висипи та подразнення й навіть до серйозних захворювань шкіри. Щоб вберегти працівників поля від цих ризиків, ми вирішили створити засіб, який захистить їх під час роботи від наслідків сонячного випромінювання. І сьогодні ми готові презентувати перший в Україні сонцезахисний крем для польових умов Тінь. Він створений з урахуванням специфіки роботи аграрія і, ми впевнені, швидко стане дуже помічним в його щоденних клопотах».

Сонцезахисний крем Тінь створений в колаборації з українським косметичним брендом Piel Cosmetics. Під час роботи над продуктом розробники враховували кліматичні особливості України та тривалість часу, який його користувач в середньому проводитиме під дією прямого сонячного випромінювання. 

До складу крему входять потужні УФ-фільтри (SPF 50), а також пантенол, похідні гіалуронової кислоти та натуральні компоненти. Така композиція не лише забезпечує нейтралізацію 98% сонячного випромінювання, а й швидко заспокоює уражені ділянки шкіри та сприяє її відновленню. Продукт вже пройшов лабораторні тести і підтвердив свою якість та дієвість.

Наразі крем випущений обмеженим тиражем, однак, зазначають розробники, вже невдовзі він буде доступний широкому загалу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *