Юридичні особи не поспішають купувати землю, – Микола Сольський

З 1 січня стартував другий етап ринку землі, за юридичні особи набувають право купувати землі сільськогосподарського призначення та збільшується ліміт до 10 тис. га «в одні руки. За перший тиждень з роботи другого етапу в Україні не було укладено жодної угоди за участю юридичних осіб, заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«У нас цілий тиждень вже нового року. У нас немає ні однієї угоди в країні з юридичної особою [на ринку землі]. Ніхто не спішить», – сказав міністр.

Сольський зазначив, що вільний ринок землі дозволить Україні залучати інвестиції в економіку та спонукатиме бізнес до розвитку.

Нагадаємо, що ринок землі в Україні офіційно стартував 1 липня 2021 року. До 2024 року купувати сільськогосподарську землю могли тільки фізособи-громадяни України з обмеженням у 100 га. Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям.

Читайте також: Збільшення лімітів на продаж землі є несправедливим, – Денис Марчук.

З 1 січня 2024 року в Україні стартував другий етап ринку землі. Відтепер юридичні особи мають право купувати землі сільськогосподарського призначення. Купувати можна лише приватні земельні ділянки загальною площею не більше 10 тис. га «в одні руки».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *