Главная / АГРОНОВИНИ / В аграрного напрямку «Епіцентр К» новий заступник директора із виробництва

В аграрного напрямку «Епіцентр К» новий заступник директора із виробництва

З грудня 2018 року Богдан Черемха обіймає посаду заступника директора з виробництва аграрного напрямку «Епіцентр К», що входить у топ-10 найбільших латифундистів в Україні.  Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Епіцентр К».

Роботу в аграрному бізнесі компанії «Епіцентр К» він оцінює як новий професійний виклик.

«Цікаво реалізувати напрацьовані професійні знання та навички у значно більших промислових масштабах: з новими напрямками діяльності, кластерною системою виробництва та земельним банком понад 111 тис. га, розташованим географічно в дещо інших регіонах, ніж ті компанії, де мені доводилося працювати раніше», — говорить Богдан Черемха.

У зону відповідальності Богдана Черемхи входитиме рослинницький і тваринницький напрямки, а також їхнє технічне забезпечення. Його першочергове завдання  – збільшення ефективності виробництва у рослинництві.

Для цього разом із фахівцями компанії він проведе коригування сортової, насінницької, технологічної політики та забезпечення кластерів технологічними ресурсами.

«Моя мета – «прив’язати» технології  до реальних умов виробництва, зокрема, до конкретного клімату в регіоні та розробити рекомендації щодо відбору насіннєвого матеріалу, препаратів для систем живлення та ЗЗР. Адже, наприклад, кількість опадів та якість ґрунтів на Вінниччині, Хмельниччині та Тернопільщині суттєво відрізняється від тих умов, що притаманні Черкащині або Київщині. Й на це також треба зважувати задля підвищення врожайності з кожного оброблюваного гектару», — підкреслює Богдан Черемха.

До переходу в «Епіцентр К» Богдан Черемха протягом кількох років (2014-2018 рр.) працював першим заступником генерального директора «Баришевської зернової компанії» (Grain Alliance).

Довідка. Аграрний напрямок «Епіцентр К» обробляє понад 111 тис. га на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині та Київщині. Також до його складу входить 20 тваринницьких ферм. У 2017/2018 маркетинговому році компанія зібрала 760 тис. зернових та олійних культур.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В 2020 році імпорт фруктів в Україну продовжує зростати, — ННЦ

У січні-червні 2020 року найбільшими за вартістю поставок з-за кордону у структурі імпорту агропродовольчої продукції ...

David Montgomery Womens Jersey