В «Аграрному фонді» підозрюють, що в них вкрали зерна на 200 мільйонів гривень

Невідомі машини завантажують зерно, яке, ймовірно, належить «Аграрному фонду», і зберігається на шести елеваторах. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на повідомляє прес-службу підприємства.

«Охорона шести елеваторів, які належать до групи компаній ТОВ «Агроінвестгруп», не допустила співробітників ПАТ «Аграрний фонд» на територію підприємств для планової перевірки», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, співробітники не були допущені на «Березівський елеватор», «Білгород-Дністровський елеватор», «Ізмаїльський елеватор», «Раухівський елеватор», «Аліягський елеватор», «Заплазький елеватор».

«Між ПАТ «Аграрний фонд» і кожним із цих елеваторів укладено договори на зберігання зерна пшениці, кукурудзи та соняшнику. Відповідно до умов договору, співробітники ПАТ «Аграрний фонд» мають право здійснювати планові перевірки з 1 по 10 число кожного місяця», — заявили в держпідприємстві.

Повідомляється, що керівники елеваторів і «Агроінвестгруп» не виходять на зв’язок.

«Тим часом на декількох елеваторах відбувається завантаження машин. Не виключено, що відвантажується саме зерно, яке належить «ПАТ «Аграрний фонд», — йдеться у повідомленні.

«Щоб не допустити розкрадання державного майна, співробітники ПАТ «Аграрний фонд» вже подали заяву до Головного управління Національної поліції в Одеській області з проханням розпочати досудове розслідування, оскільки вчинені дії мають ознаки кримінального правопорушення», — заявили в Фонді.

У разі привласнення, розтрати або крадіжки зерна будуть завдані збитки державі в особі «Аграрного фонду» у розмірі близько 200 мільйонів гривень.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *