В «Садах Донбасу» збирають яблука в бойових умовах

«Сади Донбасу» здійснюють свою виробничу діяльність на території Іллінівської сільської територіальної громади Краматорського району за 30 км від лінії фронту. Зараз вони продовжують збір врожаю яблука практично в бойових умовах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОДА.

В умовах воєнного часу підприємство несе збитки внаслідок обстрілів та руйнувань виробничої сфери. В серпні через 11 обстрілів касетними боєприпасами військовими підрозділами російської федерації постраждала виробнича база ТОВ «Сади Донбасу», холодильне обладнання із зберігання продукції, сільськогосподарська, спеціальна техніка та елементи зрошувальної системи.

Зазнали також пошкоджень багаторічні насадження плодових та горіхоплідних культур – яблуні та фундука, є втрати вирощеної товарної продукції урожаю поточного року.

«Попри всі негаразди сьогодення керівництво підприємства ТОВ «Сади Донбасу» докладає максимум зусиль для збереження трудового колективу, існуючої виробничої спеціалізації, закладає підґрунтя майбутнього урожаю, а також створює сезонні робочі місця для мешканців Краматорського району», – йдеться у повідомленні.

Наразі в ТОВ «Сади Донбасу» продовжують збирати яблука, під урожай 2024 року посіяні площі озимого ріпаку на зерно, триває сівба озимої пшениці.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *