Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні немає підстав очікувати дефіциту добрив

В Україні немає підстав очікувати дефіциту добрив

В Україні немає жодних підстав очікувати на дефіцит добрив в другому півріччі 2019 року. Про це повідомив президент Союзу хіміків України Олексій Голубов. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

За його словами, українські хімічні підприємства здатні здійснити імпортозаміщення 800 тис. тон комплексних мінеральних добрив, що поставляються з Росії.

«На сьогоднішній день не працює тільки Одеський припортовий завод, але в серпні тут планують теж запустити виробництво. Фосфорні добрива в Україні виробляють два підприємства, за умови повного завантаження в сумі за рік виробляють 700−750 тис. тон добрив, що становить 60% від потреби», — зазначив Олексій Голубов.

Він підкреслив, що вітчизняні виробники без додаткових інвестицій здатні наростити випуск до 450 тис. тонн комплексних мінеральних добрив, що складає 56% від річної потреби, а решта за станом на 19 липня вже завезені постачальником з інших країн.

«В Україні поставляють добрива 42 країни. В цьому році вже поставлено 3,127 млн тон добрив, з яких 1,8 млн тон — складні фосфорні добрива. Тобто цим видом добрива ми вже завантажили ринок повністю річною потребою», — зауважив Голубов.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey