Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні немає підстав очікувати дефіциту добрив

В Україні немає підстав очікувати дефіциту добрив

В Україні немає жодних підстав очікувати на дефіцит добрив в другому півріччі 2019 року. Про це повідомив президент Союзу хіміків України Олексій Голубов. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

За його словами, українські хімічні підприємства здатні здійснити імпортозаміщення 800 тис. тон комплексних мінеральних добрив, що поставляються з Росії.

«На сьогоднішній день не працює тільки Одеський припортовий завод, але в серпні тут планують теж запустити виробництво. Фосфорні добрива в Україні виробляють два підприємства, за умови повного завантаження в сумі за рік виробляють 700−750 тис. тон добрив, що становить 60% від потреби», — зазначив Олексій Голубов.

Він підкреслив, що вітчизняні виробники без додаткових інвестицій здатні наростити випуск до 450 тис. тонн комплексних мінеральних добрив, що складає 56% від річної потреби, а решта за станом на 19 липня вже завезені постачальником з інших країн.

«В Україні поставляють добрива 42 країни. В цьому році вже поставлено 3,127 млн тон добрив, з яких 1,8 млн тон — складні фосфорні добрива. Тобто цим видом добрива ми вже завантажили ринок повністю річною потребою», — зауважив Голубов.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Чернівецький олійно-жировий комбінат ViOil відновлює роботу

Після зупинки на плановий капітальний ремонт Чернівецький олійно-жировий комбінат промислової групи ViOil відновлює свою роботу.  ...

David Montgomery Womens Jersey