В Україні розпал сезону 2021/22 переробки часнику

В Україні йде повним ходом сезон 2021/22 переробки часнику.

 
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз «Артель Агро».

Як повідомляє директор компанії «Артель Агро» Вадим Мереженюк, станом на кінець серпня — початок вересня 2021 року закупівельні ціни на сировину в залежності від фракції формуються в діапазонах від 18 до 55 грн/кг.

Варто відзначити, що в 2019 і 2020 р.р. компанія переробляла близько 180 тонн сировини щорічно. Готова продукція у вигляді свіжого часнику і продуктів його переробки була реалізована як на українському ринку, так і експортована в країни ЄС. У новому сезоні прогнозується збільшення обсягів переробки.

«В даний час відзначається тенденція збільшення обсягів переробки сировини часнику, виходячи з тих запитів, які до нас надходять. У свою чергу, ми маємо потенціал і можливості для створення індустрії часниківництва в Україні. Для того, щоб забезпечити зростаючі потреби наших клієнтів, ми в 2021 році включили в роботу такий інструмент, як франшиза. Ми готові надавати знання, технології і бізнес-інструменти всім, хто планує як інвестувати в переробку часнику, так і займатися його вирощуванням. Це дозволить нам реалізувати наявний потенціал і в більшій мірі задовольнити потреби ринку», — зазначає Вадим Мереженюк.

На сьогоднішній день компанії недостатньо обсягів наявної сировини і є необхідність у збільшенні закупівель додаткових партій свіжого часнику. Компанія знаходиться в пошуку довгострокового співробітництва як з крупними, так і невеликими фермерськими господарствами, які вирощують часник і, які готові включити в свою діяльність переробку і вирощування часнику на умовах франшизи. 

Стратегія компанії — організація в Україні центру індустрії часниківництва як бізнесу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *