Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні запрацював сервіс для аудиту земельних ділянок

В Україні запрацював сервіс для аудиту земельних ділянок

З серпня 2019 року для всіх учасників аграрного ринку України почав працювати сервіс для аудиту земельних ділянок Feodal.online. З початку нинішнього року цей сервіс працює в тестовому режимі, та за перше півріччя ним скористалося 530 клієнтів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

«Першу фазу виходу на ринок пройшли успішно. Отримали багато рекомендацій від поважаних земельників ринку, завдяки чому якісно допрацювали продукт. Сьогодні ми сміливо виходимо на широкий ринок та готові допомагати всім аграріям стежити за своїм земельним банком», — зазначив засновник Feodal.online Андрій Дем’янович .

Зазначено, що сервіс проводить до 5000 запитів на годину, вартість одного запиту становить 0,9 грн. Моніторинг проводиться конфіденційно, оскільки не потрібно залучати сторонніх фахівців.

Як зазначається, сервіс має безліч переваг для підприємства і кредитора, а саме:

— наповнення і оновлення інформації автоматично в 1С та ГІС;

— автоматичне інформування в разі зміни користувача земельної ділянки — швидка реакція на перереєстрацію прав;

— допомога в оперативній підготовці інформації про земельні ділянки для позики: підготувати дані для аграрної розписки можна за 30 хвилин;

— аудит земельного банку контрагента для кредитора;

— візуальна оцінка належності земельних ділянок до певних масивів.

Як відомо, раніше сервіс працював під назвою Аgroanalytics.pro, але з серпня офіційна назва сервісу — Feodal.online.

Раніше стало відомо, що в разі прийняття закону про ринок землі в 2019 році на практиці в Україні ринок землі запрацює влітку-восени 2020 року.

До інформвції: через мораторій на купівлю-продаж сільгоспземель Україна в 2018 році втратила 22,5 млрд доларів ВВП — це на 17% більше його фактичного рівня. Якби не мораторій, то в 2018 році сільське господарство могло б згенерувати близько 35,8 млрд доларів доданої вартості замість фактичних 13,3 млрд доларів.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey