Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні зареєстровано 11 діючих сільськогосподарських дорадчих служб

В Україні зареєстровано 11 діючих сільськогосподарських дорадчих служб

За даними Міністерства аграрної політики і продовольства України, станом на 18 червня в Україні зареєстровано 11 діючих сільськогосподарських дорадчих служб та 373 сільськогосподарських радника та експерта-радника. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Информ.

«Міністерство має сконцентруватися над розвитком та осучасненням системи дорадництва, підвищенням його ефективності, адже ця тема стає все більш актуальною серед невеликих сільгоспвиробників та фермерів. Необхідно відшукати бачення, як розширити мережі дорадчих центрів, розвинути сервісні функції департаментів агропромислового розвитку обласних держадміністрацій і залучити до навчального процесу галузевих експертів», — розповіла в.о. міністра Ольга Трофімцева.

Крім того, заступник міністра Віктор Шеремета зазначив, що малі сільгоспвиробники, молоді фермери і сімейні фермерські господарства найбільше потребують консультації від фахівців і держава їх в цьому підтримує, компенсуючи 90% дорадчих послуг.

«Але цю систему потрібно розвивати, змінювати підхід з надання дорадчих послуг, залучати до процесу експертів-практиків, які б консультували сільгоспвиробників безпосередньо в громадах», — додав В. Шеремета.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Рейдери виграли суд: селяни з Рівненщини залишились без урожаю

30 липня біля стін Рівненської ОДА пікетували пайовики з Корецького району. Мешканці сіл просили у ...

David Montgomery Womens Jersey