wholesale jerseys  Як за рік в Україні змінилась пропозиція овочів борщевого набору | ► КОППСТ
Главная / АГРОНОВИНИ / Як за рік в Україні змінилась пропозиція овочів борщевого набору

Як за рік в Україні змінилась пропозиція овочів борщевого набору

Пропозиція ранніх овочів «борщового набору» в Україні за рік збільшилась. Але це зростання було нерівномірним , по певних позиціях було  зафіксоване суттєве зменшення обсягів. Про це пише propozitsiya.com з посилання на агентство «Інфо-Шувар».

За даними останнього моніторингу в першій половині червня на майданчику для торгівлі з автомобілів «Шувару» було продано більше 5 тис. тон ранніх овочів «борщового набору». Рік тому цей показник становив 4,7 тис. тон.

Зростання пропозиції раннього борщу здебільшого забезпечила  рання капуста, в першій половині червня її пропозиція на «Шуварі» була  в 1,5 рази більшою ніж рік тому.  Пропозиція ранньої моркви та буряку за рік теж зросла на 15%.

В той самий час в першій половині червня на майданчику «Шувару» було продано на 60% менше картоплі і на 35% менше ранньої  цибулі.  І це при тому, що за попередніми прогнозами виробничі площі під цими культурами в цілому по Україна збільшились в 2019 році. Погода стала головною причиною зменшення обсягів картоплі і цибулі на ринку України. Рясні дощі заважають проводити збирання цих культур в господарствах Півдня, зазначається у повідомленні «Інфо-Шувар».

Інформацію про зменшення пропозиції картоплі та цибулі підтверджують ціни, в порівнянні із минулим роком вартість ранньої картоплі і цибулі зросла більш ніж в 2 рази.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...