В Україні завершується сівба озимого ріпаку

Згідно з оперативними даними Мінагрополітики, станом на 20 вересня в цілому озимим ріпаком в Україні було засіяно 880 тис. га, або 86% до прогнозу, повідомила прес-служба міністерства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.gov.ua.

«Повністю завершено сівбу олійної у Вінницькій, Волинській, Полтавській, Сумській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській та Чернівецькій областях. Близькі до завершення посівної аграрії Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Кіровоградської та Луганської областей», – ідеться в повідомленні.

Що стосується озимих зернових, то ними на звітну дату в Україні було засіяно 1,32 млн га, що становить 17% до прогнозної площі. Лідером за темпами сівби є Полтавська область, де вже засіяно 59% від запланованого.

«Основну частину засіяної площі становить пшениця — 1,22 млн га, або 8% до прогнозу. Ячменем засіяно 51 тис. га (5%), житом — 49 тис. га (30%)», — йдеться в повідомленні.

Як уточнюється, сівба озимої пшениці до 20 вересня здійснювалася в 23 областях України, ячменю — в 19 областях, жита — в 12 областях.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *