Вчені Інституту Агробіології разом з Байєр досліджують нові елементи технології вирощування лохини

Попри те, що лохина є дуже популярною ягодою, яка вирощується та споживається в Україні, на даний час дуже невелика кількість продуктів та рішень для її вирощування дозволених в Україні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Інституту Агробіології.

Подекуди фермери самотужки підбирають продукти для вирішення проблем, що виникають під час вегетації цієї культури. За останні роки площі вирощування під цією культурою зросли з 1000 га у 2018 році та до 4400 га у 2021 році. Багато господарів звертають увагу на цю культуру як перспективну з точки зору отримання державної підтримки єРобота «Свій сад».

Гранти на висаджування нових фруктових і ягідних садів, а також виноградників. Безповоротну допомог від держави можна отримати до 400 тис. грн на гектар, але не більше 25 гектарів. Отримувачі грантів повинні мати або власну землю, або землю в користуванні щонайменше на 7 років. Співфінансування відбувається у співвідношення 70/30 або 50/50 (держава/підприємець).

Головною умовою отримання гранту є створення від 3 до 20 сезонних та постійних нових робочих місць, а також проведення підприємницької діяльності після закінчення проекту висадки насаджень протягом не менше п’яти років та сплачувати протягом цього періоду податки та збори. В планах на 2022- 2023 роки площі під лохину збільшити до 2790 га.

Вчені Інституту Агробіології проводять випробування практичних рішень від компанії Байєр для вирощування лохини.

За словами директора Інституту Ірини Бровко: «Маємо надію, що найближчим часом аграрний ринок України отримає інноваційні продукти від компанії Байєр, що стануть не лише новими елементами технології вирощування, а й дозволять збільшити урожайність та якість блакитної ягоди та головне зроблять продукцію більш безпечною для людини і навколишнього середовища».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *