Величезну територію української землі віддали людині з ДНР

Керівником ДП “Конярство України” нещодавно призначили Євгена Веретюка, який прибув прямо з самопроголошеної ДНР. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформагенцію УНІАН.

Про це заявив Андрій Шишук (позивний “Північ”), учасник оборони Донецького аеропорту в складі 90-го окремого батальйону.

«Конярство України» володіє 43 тис. га землі в 15 філіях по всій Україні, а це величезні території. “Зовсім недавно він красувався на відео із двома “міністрами”-терористами на відкритті заводу з виготовлення труб “Металіст”. Між іншим, Веретюк значився директором заводу в 2014–15 роках, коли на території підприємства була організована в’язниця, де утримували та катували українських патріотів. Сьогодні він підтримує відносини з колишнім прем’єром Азаровим і власником кінного заводу “Міленіум” Костянтином Згарою, якого називають “конюхом Януковича”. Питання: як його впустили, де ті люди, які перевіряють тих, кого призначають на такі посади?”, — дивується Андрій Шишук.

Він також повідомив, що по ДП “Конярство України” з 2016 року відкрито справу про банкрутство: “Нібито підприємство повинно декількох фірмам (ноги у яких, до слова, теж ростуть з Донецької області). Головне майно підприємства — земля, величезні площі української землі. Та ось їх-то можуть тихо віддати… хлопцям з ДНР. Поки на передку захищають кожні сто метрів, по-тихому заберуть десятки тисяч гектарів”. “Зараз ветерани впритул зайнялися цим товаришем. Ми захищали українську землю на передовій і будемо продовжувати захищати її тут. Але ми хочемо, щоб на ситуацію звернули найпильнішу увагу в компетентних органах, в першу чергу в СБУ”, — продовжив А. Шишук. “Ось так війни й програються. Не на полі бою, де ми героїчно боремося, і вони зрозуміли, що нас не переможуть, а тихо, непомітно, в тилу”, — підсумував він.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *