Виробництво електроенергії з біомаси зростає

Так, лише в червні виробництво електроенергії з біомаси зросло на 24% й досягло 24,2 млн кВт-год. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Біоенергетичної асоціації України.

Збільшення обсягів виробництва повязано з введенням в експлуатацію та завершенням налагоджувальних робіт на ТЕС “Аякс-Дніпро” потужністю 16 МВт. За останні місяці спостерігається значне збільшення обсягів виробництва електричної енергії на ТЕЦ ПрАТ “Кропивницький ОЕЗ” — з 1 до 4,4 млн кВт-год, що свідчить про виведення на номінальну потужність нового турбогенератора потужністю 6 МВт. Наразі з 16 компаній, що отримали “зелений” тариф з біомаси виробництво не здійснюють 7 компаній загальною потужністю понад 20 МВт. Очікується, що найближчим часом повноцінно запрацюють нові об’єкти: ТОВ “Поліська ТЕС” (5,9 МВт) і “Ейджиел енерджі” (7 МВт).

Обсяги виробництва електроенергії з біогазу в червні зменшилися на 11% — до 35,6 млн кВт-год.

Загалом протягом 2020 року з біомаси та біогазу було вироблено 342 млн кВт-год “зеленої” електричної енергії, що становить 6,7% від загального виробництва електроенергії з відновлюваних джерел у 2020 р.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *