Главная / АГРОНОВИНИ / VERSATILE провела серію демонстраційних показів техніки

VERSATILE провела серію демонстраційних показів техніки

Влітку 2019 року компанія VERSATILE провела серію демонстрацій техніки в різних регіонах України – Харківській, Одеській, Київській та Запорізькій областях. Найбільшу зацікавленість у аграріїв викликав класичний трактор VERSATILE 370 потужністю 340 к.с. Універсальний в повному розумінні цього слова, трактор VERSATILE 370 ідеально вписується в потреби поточного часу і враховує перспективи збільшення енергоємності сільськогосподарських знарядь «на майбутнє». Про це пише propozitsiya.com.

 

 

 

 

В Одеській області трактор був продемонстрований в Балтському районі на полі підприємства «Прайд-Агро», яке має 1 300 га землі та спеціалізується на вирощенні зернових культур. Директор господарства Покотило Артем Сергійович поділився своїми враженнями після демонстрації: «В даний час вибір техніки дуже великий, ціновий діапазон також вельми широкий – різниця в ціні на техніку одного і того самого класу може досягати до 100 000 доларів. Саме тому ми запросили наших друзів компанію «ТРІА» провести демонстрацію VERSATILE в нашому господарстві, щоб подивитися як трактор буде працювати саме в наших умовах, на нашому ґрунті. Впевнено можу сказати – трактор повністю виправдав наші очікування. Машина проста в керування та обслуговуванні, ну і, звісно, потужна. Для нас основним критерієм при виборі трактора є надійність, а техніка VERSATILE має відповідну репутацію. Крім того, мені, як керівнику господарства, важливо розуміти, що завтра на цьому тракторі зможе працювати будь-який спеціаліст, і для цього не треба проводити довге навчання. Трактор VERSATILE саме такий – дуже простий в керуванні, при чому всі процесі виводяться на контролюючий монітор.»

Представник підприємства «Аякс» Валерій Кожокарь спеціально приїхав на День поля в селі Петропіль Запорізької області, щоб побачити трактор VERSATILE 370 в роботі: «Наше підприємство розташоване в Дніпропетровській області і спеціалізується на вирощуванні соняшника, кукурудзи та пшениці. Основне, що сподобалося нам в тракторі VERSATILE 370 – це легкість керування та хороша комплектація. Трактор VERSATILE має всі необхідні опції і навіть більше. Наприклад, кабіна обладнана великим екраном для контролю всіх операцій, на крилах встановлені дублюючі кнопки регулювання триточкового навішування, наявне програмування по розворотній полосі, тощо. При цьому ціна на трактор доволі приємна у порівнянні з аналогічними тракторами інших брендів».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У Канаді відправили найдовший поїзд із зерном — 167 вагонів

Залізниця Canadian Pacific відправила поїзд зі 167 зерновозами, що є рекордною довжиною.  Про це пише ...

David Montgomery Womens Jersey