«Віддавати будемо землею»: українці стурбовані запозиченням грошей у американської компанії Cargill

Відкриття ринку землі заплановано на 1 липня 2021 року. Але на той час вона вже може виявитися у руках американської корпорації Cargill, яка зараз активно кредитує уряд України, написав політик В’ячеслав Азаров.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНН.

«Український уряд взяв черговий кредит у 250 млн євро (в загальному за рік – 0,5 млрд) під великі відсотки у корпорації Cargill, що є одним із світових продовольчих гігантів зі штаб-квартирою у США», — пише Азаров.

Експерт нагадав, що свого часу одеські міськради розраховувалась за кредитами об’єктами комунальної власності. Схема була заздалегідь обговорена і відома як позичальнику, так і кредитору.

«Так йшов тіньовий продаж майна одеситів. І тут неважко здогадатися, що в обхід закону режим Зеленського вже продає українську землю американській продовольчій ТНК», — переконаний Азаров.

Свої побоювання щодо кредитування у приватній американській корпорації висловлюють і економісти. Вони, перш за все, вказують на те, що новий кредит Cargill обійдеться українцям ще дорожче, ніж торішній — американці підвищили свої процентні ставки. Також вони кажуть про те, що кредити Cargill обходяться Україні в два рази дорожче, ніж ОВДП (розміщення держоблігацій).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *