Главная / АГРОНОВИНИ / Восени ціни на молокопродукти підуть вгору

Восени ціни на молокопродукти підуть вгору

Вже у вересні ціни на молоко та молочні продукти для споживача зростуть на 5% порівняно із червнем-липнем.  За підсумками серпня молочний кошик вже подорожчав на 3%. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Асоціацію виробників молока.

Причин для зростання цін декілька, серед них:

Дефіцит молочної-сировини, пов’язаний зі стрімким скороченням поголів’я корів. Так, за 6 місяців 2019 року тільки у промисловому секторі України вирізали 9700 голів, через що переробні підприємства недоотримали понад 160 тис. тон молока.

Необхідність впровадження вимог нового харчового законодавства, яке вимагає від молочних ферм оперативних та значних інвестицій у модернізацію і навчання персоналу.

Додатково погіршує ситуацію посилений податковий тиск. Так, ставка ПДВ на молочні продукти в Україні найвища в Європі — 20%,  проти 7% —  у Німеччині, 5,5% — у Франції та 5% —  у Польщі.

Експерти прогнозують продовження спаду виробництва у молочній галузі на фоні непрогнозованих умов ринку землі для господарств-виробників молока. 

28 серпня відбудеться прес-конференція, під час якої спікери ознайомлять журналістів із реальною ситуацією в галузі та розкажуть про ріст цін на молочні продукти в другій половині 2019 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Розроблено технологію, яка забезпечує 100% запилення рослин

Розробка ізраїльського стартапу вже пройшла успішні випробовування на плодових насадженнях. Про це пише propozitsiya.com з ...

David Montgomery Womens Jersey