Впливовий «слуга народу» заявив про підготовку відставки міністра економіки

Міністра економіки Ігоря Петрашко можуть усунути з посади за відстоювання інтересів власників тютюнових корпорацій, повідомив народний депутат від фракції “Слуга народу”, заступник голови парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на obozrevatel.com.
 

Олександр Качура повідомив журналістам, що міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко вже незабаром може покинути Кабмін. За словами нардепа, про це топ-чиновник вже повідомив своїм підлеглим.
 
За словами А. Качури, він особисто бачив, як Ігор Петрашко в Кабінеті Міністрів відстоював інтереси тютюнових корпорацій, звільняючи їх від сплати податків. Депутат додав, що до економічного блоку у Верховній Ради накопичилося багато питань, як і до самого міністра І. Петрашка.
 
У той же час голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія сказав, що фракція не планує звільняти міністра фінансів Сергія Марченка та економіки Ігоря Петрашка в п’ятницю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *