Черкаський “Азот” оскаржив у суді відмову України запровадити квоти на імпорт добрив

Окружний адмінсуд відкрив провадження за позовом черкаського “Азоту” до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі Мінекономіки через відмову вводити квоти на імпорт мінеральних добрив в Україні. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор.

В позовній заяві ВАТ “Азот” вимагає визнати протиправними дії Мінекономіки при підготовці висновків в рамках проведеного спеціального розслідування щодо імпорту в Україну азотних добрив і скасувати рішення МКМТ від 22 червня, яким відомство припинило спецрозслідування щодо імпорту добрив без застосування спеціальних заходів.

Також “Азот” вимагає прийняти рішення на основі первинних основних фактів і висновків, які направляли членам МКМТ до розгляду в рамках спеціального розслідування. Суд зобов’язав МКМТ Мінекономіки надати всі копії рішень, висновків та інших документів, що стосуються розслідування щодо імпортних квот, і які прямували членам МКМТ, а також докладну інформацію про те, в якому форматі відбувалося голосування за рішення про завершення розслідування без застосування спеціальних заходів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *