Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
У 2019 році Україна посіла 2 місце зі 123 країн за обсягами імпортованої органічної продукції до ЄС | ► КОППСТ

У 2019 році Україна посіла 2 місце зі 123 країн за обсягами імпортованої органічної продукції до ЄС

За підсумками 2019 р. Україна посіла 2 місце зі 123 країн за обсягами імпортованої органічної продукції до ЄС, піднявшись на дві сходинки порівняно з попереднім роком.

Йдеться в щорічному звіті Європейської комісії «Імпорт органічних агропродовольчих товарів до ЄС: ключові зміни в 2019 році».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на OrganicInfo.ua.

Зазначається, що протягом 2019 р. до ЄС ввезено 3,24 млн. тонн органічної агропродовольчої продукції, більше 10% якої припадає на Україну.

Так, український імпорт до ЄС збільшився на 27% – з 265,817 тис. тонн в 2018 р. до 337,856 тис. тонн в 2019 р.

В основному, до ЄС з України експортуються зернові (окрім рису та пшениці, 76,9% зернових українського походження), пшениця (31,8% з України), олійні культури (крім сої, 18,2% та друге місце після Туреччини), соя (4 місце та 13% імпорту сої з України).

Також Україна входить до групи найбільших експортерів макухи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *