У 8 областях України фермери можуть отримати безкоштовну допомогу на розвиток бізнесу

Сьогодні агросектор є важливим джерелом доходів для майже 13 мільйонів українців. За даними оцінки Світового банку, станом на червень 2022 року війна призвела до сукупних збитків агросектору у розмірі 28.3 мільярда доларів.

Як відповідь на ці виклики – у 8 областях України запрацював Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги», ключовими завданням якого є підвищення стійкості та ефективності  фермерського бізнесу в умовах часткового руйнування та трансформації аграрного сектору України.

Звернутися за допомогою до Центру може малий та середній фермерський бізнес, що працює у Івано-Франківській, Вінницькій, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Черкаській областях.

«З одного боку наш Центр готовий надавати швидкі і якісні консультації агровиробникам цих областей, з іншого – зміцнить потенціал дорадників. Центр зможе посилити спроможність фермерів і допоможе адаптуватися до змін у агросекторі, навчить змінювати свої бізнес-моделі, диверсифікуватись та залучати фінансові ресурси для розвитку власного бізнесу» – розповідає Тетяна Лебухорська, голова Буковинської агенції регіонального розвитку.

В першу чергу ЦРФ «Врожай Перемоги» орієнтується на потреби фермерів, інформує їх про інновації у рослинництві та допомагає посилювати спроможність адаптуватися до змін у агросекторі та нових потреб.

Якщо ви давно планували залучити грант на розвиток свого бізнесу, але не мали вдосталь знань – протягом жовтня-листопада 2023 року Центр проводить безкоштовне навчання для фермерів по залученню грантів.

Учасники, що мають життєздатні ідеї для проєкту, отримають можливість консультаційного супроводу експертів ЦРФ «Врожай Перемоги» для розроблення власної грантової заявки. Всі деталі можна дізнатися під час реєстрації за посиланням.

У майбутньому команда Центру планує більш детально розповісти про вирощування нішевих культур та поділитися іншими можливостями для фермерів, зокрема – щодо розвитку агротуризму. 

Так, 31 жовтня 2023 року планується проведення вебінару на тему «Фермерство і агротуризм: ідеї для додаткового прибутку». Тож якщо ви давно мріяли познайомити туристів з цікавинками свого фермерського бізнесу – реєструйтеся на вебінар за посиланням.

Щоб отримати консультацію Центру, потрібно звернутися:

  • через чат-бот Центру, який працює у Viber та Telegram: @farmer_centre_bot
  • через сайт Центру https://farmer.bard.cv.ua/
  • телефоном за номером 093 663 58 78

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *