У Agricom Group триває збиральна кампанія-2022

Збір урожаю на полях Agricom Group саме в розпалі. Перший автомобіль зібраної пшениці на полях Житомирського кластера було відправлено на зберігання 21 липня. Всього по ЖК очікується обмолот озимої пшениці з площі 1068 га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Agricom Group.

Попри всі складнощі, які виникли на шляху команди Чернігівського кластера Agricom Group через окупацію території російським ворогом, на минулому тижні також стартувала збиральна кампанія і на Чернігівщині. На полях ЧК планують опрацювати 1440 га з озимою пшеницею. Жнива в обидвох кластерах ще продовжуються.

Нині основною стратегією зберігання зерна врожаю 2022 року для Agricom Group є розміщення частини врожаю на сторонніх елеваторах, для подальшого відвантаження у вагони. Частину зерна планується доставити на власний елеватор у Чернігівському кластері. В основному це зерно з полів, що знаходяться поруч з елеватором.

Частину зерна планується розмістити у силобегах (полімерних рукавах), оскільки через зруйновані мости на Чернігівщині немає можливості довозити до власного елеватора.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *