У міжнародній виставці в ОАЕ беруть участь й українські виробники органічної продукції

На міжнародній торговій виставці органічної продукції Middle East Organic & Natural Products Expo, яка проходить 12-14 грудня 2023 року в м. Дубай, ОАЕ, вчергове представлений національний стенд України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Цьогоріч в межах Національного стенду України свою органічну продукцію представляють п’ять виробників-експортерів: ТОВ «Органік Мілк», ТОВ «Органік Оригінал», ТОВ «Хелсі Дженерейшн» , ТОВ «Хімекс ЛТД,  ТОВ «Укролія».

Під час відбору експонентів надавалася перевага виробникам органічної харчової продукції з вищою доданою вартістю. На виставці представлені продукти як із зернових культур, наприклад, пластівці амарантові, борошно з насіння амаранту, борошно пшеничне, кукурудзяні палички, так і молочна продукція, питні йогурти, сири різної витримки, сметана, а також високоолеїнова соняшникова олія та ін.

Middle East Organic & Natural Products Expo — це найбільша торговельна виставка органічної та натуральної продукції на Близькому Сході, що проводиться під патронатом Міністерства з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ та надає можливість налагодити нові експортні зв’язки з країнами Близького Сходу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *