Главная / АГРОНОВИНИ / У «Слузі народу» знову планують активізувати легалізацію медичного канабісу

У «Слузі народу» знову планують активізувати легалізацію медичного канабісу

У Верховній Раді України зареєстрували черговий законопроєкт щодо легалізації медичного канабісу в Україні, написав ініціатор законопроєкту, нардеп від фракції «Слуга народу» Олександр Санченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНН.

«Разом із колегами зареєстрував законопроєкт щодо легалізації медичного канабісу № 4553-1. Нині понад 2 000 000 пацієнтів в Україні потребують ліків на основі канабісу. Зараз вони законодавчо заборонені, люди змушені йти на чорний ринок. Медичний канабіс широко використовується в лікуванні епілепсії, неврологічних захворювань, ПТСР та багатьох інших хвороб. В той час як використання медичного канабісу легалізували вже понад 50 розвинених країн, Україна пасе задніх. Час це змінити», — написав Санченко.

Він додав, що документ передбачає обіг медичних конопель за ліцензіями з державним контролем та придбання ліків на основі канабісу виключно за рецептом лікаря.

Окрім цього законопроєкту у ВР вже зареєстрували альтернативні законопроєкти №4553-2, 4553-3. Вони також подані нардепами від «Слуги народу».

У свою чергу, щоб легалізувати медичний канабіс існує ще один шлях — постанова уряду. Проте в коментарі УНН юрист Денис Ципін запевняє, що це питання не можна вирішити без відповідного законопроєкту, адже якщо уряд викреслить канабіс зі списку наркотичних речовин, це буде рішення супроти всього світу.

«Кабмін видає кожного разу, коли потрібно, додаткові дані про синтетичні наркотики, які зараз поставляються на ринок для того, щоб заборонити їх продаж. Що стосується канабісу, він вже давно є в списку наркотиків не лише в Україні, а в усьому світі. Якщо Україна супроти всього світу, що це не наркотики і виключить їх із складу постановою уряду, це буде нелогічно і характеризувати нас як дуже «прогресивну» державу. Я думаю, що не можна це питання вирішити без відповідного законопроекту», — сказав Ципін.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Капінвестиції в український агросектор впали до рівня 2009 року

Капітальні інвестиції в сільське, лісове і рибне господарство у 2020 році скоротилися на 45,3% в ...

David Montgomery Womens Jersey