У Вінницькій області запрацював універсальний крупоцех ТОВ «КЕРАМ»

У Вінницькій області (Гайсинський р-н.) ТОВ «КЕРАМ» побудувало і ввело в експлуатацію універсальний крупоцех ОПТИМАТИК К-15.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз компанії OLIS.

Як повідомляє ТОВ «ОЛИС», агрегатний універсальний крупоцех ОПТИМАТИК К-15 має продуктивність до 15 т/добу та призначений для переробки зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи і проса в крупи з отриманням пшеничної, ячної, перлової, горохової, кукурудзяної крупи і пшона. Конструкція і оснащення крупозаводу забезпечує вихід і якість крупи відповідно діючим нормам та вимог сучасного ринку.

«Зараз не час зупинятися. Треба розвиватися та бути незалежними, не тільки в державному масштабі, а в масштабах підприємства. Ціни на зерно нема, експортні шляхи працюють дуже важко. Тому щоб не залежати від експорту ми запустили крупоцех, щоб переробляти наше збіжжя та отримувати додану вартість. Разом з тим ми зможемо забезпечити жителів громади якісною крупою. Крупоцех був придбаний в українського виробника – компанії OLIS (м.Одеса)», – зазначив представник ТОВ «КЕРАМ».

Наразі всі монтажні та налагоджувальні роботи завершено. Завод запущено в роботу та налаштовано на переробку всіх зазначених культур. Такий підхід, за словами Володимира Чеглатонєва, заступника генерального директора з комерційних питань ТОВ «ОЛИС», дозволить підприємству без особливих зусиль переключатися з культури на культуру та бути маневровими у виробництві тієї або іншої крупи.

«Ми сподіваємося, що наш новий крупоцех ОПТИМАТИК К-15 буде вносити свій вклад у розвиток агропромислового комплексу України та задовольняти потреби наших клієнтів у високоякісних крупах», – підсумували в товаристві «КЕРАМ».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *