ЄБРР та Приватбанк відкривають нову програму кредитування

Завдяки укладанню угоди за програмою розподілу ризиків (Risk Sharing Program) між Приватбанком та ЄБРР українські підприємці отримають можливість взяти участь у новій програмі кредитування.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА.

Відкривається п’ять напрямів кредитування:

 • КУБ під заставу»: до 7 млн грн, що надаються на строк до 3 років під заставу рухомого / нерухомого майна.
 • На придбання основних засобів (сільськогосподарської техніки, комерційного транспорту): від 100 тис. грн на строк до 5 років під заставу техніки, що купується.
 • Кредитна лінія»: до 50 млн грн на строк до 36 місяців під заставу рухомого / нерухомого майна.
 • Агросезон: до 50 млн грн на строк до березня 2024 року.
 • Лізинг: від 200 тис. грн на строк до 5 років без застави.
 • У разі відповідності позичальника всім вимогам ЄБРР можливе кредитування лише під поруку. Програма ЄБРР допускає можливість одночасно скористатись і державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». 

  Деталі за посиланням privatbank.ua.

  «Банківське кредитування – один з найважливіших фінансових інструментів, до якого звертаються аграрії, щоб покрити нестачу обігових коштів, оновити техніку, забезпечити господарство ТМЦ.  Від роботи агросектору залежить не тільки продовольча безпека України, а й ціни та наявність продуктів харчування у країнах Південної Африки, Близького Сходу, Азії. Сьогодні кожна гривня працює на оборонну галузь країни. Тому нам важливо, щоб агропідприємства розвивалися. Для Одещини – це робочі місця та збільшення податків у бюджеті», – говорить Алла Стоянова, директорка департаменту.

  Джерело: propozitsiya.com

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *