Главная / АГРОНОВИНИ / Україна в 2019 році врожай цукрових буряків складе 10.7 млн тон, — Мінагрополітики

Україна в 2019 році врожай цукрових буряків складе 10.7 млн тон, — Мінагрополітики

За попередніми розрахунками середня врожайність цукрових буряків в Україні в 2019 р. прогнозується на рівні 480 ц. га, при цьому валове виробництво цукрових буряків очікується в межах 10,7 млн ​​тонн, що забезпечить внутрішню потребу ринку буряковим цукром власного виробництва. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на sugar.ru.

Так, за оперативними даними структурних підрозділів агропромислового розвитку облдержадміністрацій в 2019 році Цукрові буряки в Україні посіяно на площі 221,9 тис. га, що на 52,8 тис. га менше в порівнянні з попереднім роком (у 2018 році — 274,7 тис. га).

Найбільші площі посівів цукрових буряків в наступних областях:

  • Вінницькій — 44,9 тис. га;
  • Хмельницької — 27,2 тис. га;
  • Полтавській -26,9 тис. га;
  • Тернопільській — 23,5 тис. га.

«За останні роки в Україні виробництво цукру складає в межах 2 млн тонн, в той час рівень внутрішнього споживання оцінюється в 1,3 млн тонн і має стійку тенденцію до поступового зменшення. Скорочення площ посіву цукрових буряків обумовлено великими перехідними залишками нереалізованого цукру», — відзначили в профільному відомстві.

До інформації: за травень поточного маркетингового року українські виробники експортували 41,3 тис. т цукру, що майже на 30% більше, ніж в квітні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Податкова поліція втретє прийшла з обшуками на UPSS Terminals у Миколаєві

  Співробітники Податкової поліції втретє прийшли з обшуками на територію підприємства «Термінал-Укрхарчозбутсировина» (UPSS Terminals), розташованого ...

David Montgomery Womens Jersey