Українцям доведеться відмовитись від деяких видів круп

Українські аграрії планують відмовитися від посіву ячменю та жита. Це загрожує дефіцитом продукції, виготовлених із цих культур. Зокрема, з прилавків магазинів можуть зникнути перлова, ячмінна крупа та житній хліб, розповів генеральний директор агрохолдингу HarvEast Holding Дмитро Кушнір.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на pb-news.info.

За його словами, фермерам вирощувати ячмінь і жито в Україні стало невигідно через подорожчання складових процесу виробництва та розвалу логістичних ланцюжків.

«Фермери не можуть продати те, що вони виростили, хоча б з мінімальним прибутком, тому що зараз це зерно ніхто не купить за реальною ціною», – зазначає Дмитро Кушнір.

Нагадаємо, перлова крупа виходить шляхом очищення ячменю від плівок та подальшої спеціальної обробки. Зерна шліфують і полірують, тому їхня поверхня стає гладкою і блискучою, а самі зерна округлими з м’якими краями. Саме такий зовнішній вигляд вплинув на назву: перлівка від англ. «pearl» – перлина.

Ячмінну крупу одержують шляхом дроблення ячмінного зерна, попередньо звільненого від квіткових плівок та плодових оболонок, має вигляд білих або злегка жовтуватих гранул-крупинок неправильної форми з гострими гранями. На відміну від перлової крупи не піддається шліфування та полірування.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *