Главная / АГРОНОВИНИ / Українські аграрії будуть вирощувати паприку для Індії

Українські аграрії будуть вирощувати паприку для Індії

Компанія «Натур Світ» (м. Суми) на замовлення виробників з Індії планує вирощувати та переробляти паприку в Україні. Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Для цього в сезоні 2019 року в південному регіоні почався пілотний проект з вирощування паприки. Мета проекту — визначення впливу кліматичних умов на стан дорослої рослини, можливість досягнення кольору пігменту, який відповідає стандартам виробництва барвника.

Виробники з Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей взяли участь у пілотному проекті: посадили паприку на невеликих ділянках в якості експерименту. Учасники проекту відвідують один одного заради обміну досвідом.

«До сих пір представники індійської компанії вирощують перець в Китаї, однак китайські виробники використовують велику кількість гербіцидів, а в світі великий попит на чисту продукцію. Індія шукає альтернативні території для вирощування паприки», — зазначила виконавчий директор фонду «ЛАСКА» Ірина Купрієвич.

Учасники пілотного проекту вирішили дочекатися врожаю та фінансового результату.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey