Главная / АГРОНОВИНИ / Україна почала імпортувати картоплю з Білорусі

Україна почала імпортувати картоплю з Білорусі

Підвищувальний ціновий тренд на ринку картоплі в Україні зберігався і на поточному тижні, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Як і тижнем раніше, цьому сприяло досить обмежена пропозиція даної продукції на ринку. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, на даний момент основні продажі картоплі ведуться в межах 8-12 грн/кг ($0,32-0,47 кг), що в середньому на 20% дорожче, ніж в кінці минулого робочого тижня. При цьому експерти проекту відзначають, що незважаючи на підвищення цін в даному сегменті, попит на картоплю на українському ринку залишається досить високим.

Слід також зазначити, що ситуація, що склалася сприяла початку поставок картоплі з Білорусі. Імпортна продукція на даний момент надходить у продаж від 8 грн/кг, однак її якість не завжди влаштовує українських покупців.

Варто зазначити, що вже сьогодні ціни на картоплю в Україні в середньому в 2,5 разів вище, ніж в середині серпня 2018 року. Тоді відвантаження даної продукції велися не дорожче 5 грн/кг. При цьому, з огляду на активні темпи збуту картоплі, багато українських фермерів заявляють про свій намір вже наступного тижня зробити чергові спроби підвищити ціни в даному сегменті.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Концентрація землі в одних руках може зменшитися в 4 рази, — Разумков

Дмитро Разумков Дискусії з питання концентрації землі сільськогосподарського призначення в одних руках ведуться навколо 50 ...

David Montgomery Womens Jersey