Українські фермери можуть взяти участь в програмі вуглецевого землеробства

Фермери можуть отримати додатковий прибуток від своїх полів за рахунок регенеративного землеробства. AgreenaCarbon, найбільша в Європі платформа сертифікації ґрунтового вуглецю, допомагає фермерам фінансувати перехід до методів регенеративного землеробства і зараз відкриває свій четвертий сезон. Українські фермери також можуть взяти участь у програмі ґрунтового вуглецю на 2024 рік. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на aggeek.

В програмі AgreenaCarbon зареєстровано понад один мільйон гектарів, учасники вже отримали понад 6 мільйонів євро, причому фермери заробляли щонайменше 32 євро за вуглецевий сертифікат при застосуванні методів регенеративного землеробства.

«Завдяки регенеративним методам — таким як нульовий обробіток, мінімальний обробіток, вирощування покривних культур, тощо — фермери можуть відігравати ключову роль у покращенні клімату та посідати надзвичайно вагоме місце в боротьбі зі зміною клімату. Фермери потребують фінансової винагороди за надання цих життєво важливих послуг, і AgreenaCarbon робить саме це», – сказав Нільс Віттруп, комерційний директор провідної agtech-компанії Agreena.

Фермери, які беруть участь у програмі, погоджуються вжити низку заходів, таких як зменшення порушення ґрунту і оптимальне використання покривних культур. Міжнародна акредитована та підтверджена третьою стороною програма компанії Agreena визначає кількісне скорочення еквіваленту парникових газів та видалення вуглецю на полях господарства і видає верифіковані сертифікати CO2e. Фермери можуть зберігати ці сертифікати, торгувати ними на добровільному вуглецевому ринку (VCM), або дозволити Agreena продавати їх від свого імені. Для фермерів також доступний варіант дострокової виплати, коли Agreena надає фермеру фінансування ще до моменту видачі сертифікатів.

Читайте також: Фермери можуть заробити на вуглецевих сертифікатах до 3 тис. грн/га.

Додаткове джерело прибутків, яке створює для фермерів вуглецева програма AgreenaCarbon,  стало суттєвими фактором, якій збільшує можливості фермерів переходити до регенеративного землеробства:

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *