Укргазбанк пропонує аграріям кредит з кешбеком

Український бізнес продовжує працювати попри повномасштабну війну, а Укргазбанк за участі ЄС та ЄБРР надає активну підтримку малим та середнім підприємствам для реалізації проєктів у межах ініціативи EU4Business.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agrovolyn.gov.ua.

Бізнес-клієнти банку, які скористались кредитами за цією програмою, отримали інвестиційну винагороду до 15% від суми кредиту. Програма має великий попит серед українських підприємців. Наразі Укргазбанк видав понад 70 таких кредитів.

Найбільшу популярність програма здобула серед українських аграріїв, які активно інвестують у нову техніку. Причому, оцінивши переваги програми, деякі клієнти вже отримали за нею по декілька кредитів. Для отримання інвестиційної винагороди достатньо подати документи, що підтверджують цільове використання кредиту та реалізацію проєкту.

Кредити у сумі до 3 млн євро (чи еквівалент у гривні) надаються на реалізацію інвестиційних проєктів у різних галузях економіки. У межах програми банк фінансує як прості проєкти, які передбачають придбання сільськогосподарської техніки, вантажівок, виробничого обладнання тощо, так і більш складні проєкти з побудови виробничих ліній та комплексів. Із детальними умовами програми можна ознайомитись на сайті банку за посиланням. 

«Підтримка бізнесу для Укргазбанку є стратегічним напрямом. Завдяки державним та міжнародним програмам ми пропонуємо клієнтам різні фінансові рішення для реалізації їхніх інвестиційних проєктів. Так, за програмою ЄБРР підприємець може не лише залучити кошти для інвестицій у свій бізнес, а й після завершення реалізації проєкту отримати кешбек до 15% від суми кредиту, який він може направити на поточні потреби підприємства. До того ж цю програму можна комбінувати з державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», що робить кредитування ще вигіднішим для клієнтів», – розповів Родіон Морозов, в.о. голови правління Укргазбанку.

Для довідки: програма підтримується фондуванням Європейського Союзу за ініціативою EU4 Business Initiative.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *