Главная / АГРОНОВИНИ / Укрзалізниця врахувала зауваження представників бізнесу та внесла зміни до проекту нового договору з клієнтами-вантажовласниками

Укрзалізниця врахувала зауваження представників бізнесу та внесла зміни до проекту нового договору з клієнтами-вантажовласниками

Залізничники розглянули та врахували пропозиції, які надійшли від представників бізнесу. Зокрема, враховано запропоновані вантажовласниками зміни до Порядку визначення плати за користування власними вагонами Укрзалізниці під час виконання вантажних операцій. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу компанії Андрій Рязанцев під час чергової наради з клієнтами-вантажовласниками щодо нового договору приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом. Про це пише propozitsiya.com.

Предметом нового договору є організація перевезення вантажів, надання вантажного вагона для перевезення та послуг, пов’язаних з організацією вантажоперевезень у вагонах різних форм власності й проведення розрахунків за ці послуги.

Проектом рішення правління АТ «Укрзалізниця» заплановано також поетапне запровадження показника до формули, що визначає час користування власними вагонами перевізника, з якого буде починатися нарахування плати за перенесення терміну наступної вантажної операції:

  • 73 години — з дати впровадження нових умов надання послуг згідно з новим договором приєднання з 01.10.2019 до 31.03.2020 включно;
  • 61 година — з 01.04.2020 до 30.09.2020 включно;
  • 49 годин — з 01.10.2020 до 31.03.2021 включно;
  • 37 годин — з 01.04.2021 і надалі.

«Ми бачимо це як механізм зменшення часу обігу вагону, і я переконаний, що такий механізм дає більший комфорт, більше можливостей безболісно проводити свої операції навантаження/вивантаження, мотивує і підприємства, і Укрзалізницю до того, щоб вирішувати питання зменшення непродуктивного стану вагона. Таким чином, ми визначилися з положенням, яке ми виносимо на розгляд правління», — повідомив Андрій Рязанцев.

Він також розповів, що Укрзалізниця врахувала зауваження клієнтів щодо порядку розрахунку платежу за нездійснення наступної вантажної операції.

«Маємо рухатися до дзеркальної відповідальності, яка повинна визначатися за чіткими критеріями. Зокрема графікові відправлення, підготовка вантажного вагону до навантаження будуть йти за повною відповідальністю залізниці. Маршрутні відправки зернових вантажів продаватимуться на Prozorro.Продажі. Клієнти відповідатимуть за дотримання нормативного терміну перебування вагона під вантажними операціями. Такі кроки сприятимуть покращенню операційної роботи Укрзалізниці та задоволенню потреб бізнесу», — наголосив Андрій Рязанцев.

До інформації: менеджмент Укрзалізниці обговорив з представниками бізнесу умови нового договору приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна різко збільшила виручку від експорту волоських горіхів нового врожаю

Новий урожай волоського горіха українського виробництва виявився вищим за попередні очікування ринку, що вже позитивно ...

David Montgomery Womens Jersey