Главная / ТВАРИННИЦТВО / Великий виробник молока Хмельниччини збільшить дійне стадо на чверть

Великий виробник молока Хмельниччини збільшить дійне стадо на чверть

Великий виробник молока Хмельниччини збільшить дійне стадо на чверть

Тваринництво
08 серпня 2019.
11:05

155

ТОВ НВА  «Перлина Поділля» до 2021 року планує наростити дійне стадо на 25% — до 1700 голів.

Про це повідомляє Асоціація виробників молока з посиланням на генерального директора підприємства Сергія Іващука.

«Нині поголів«я  становить 2400, з них 1143 — дійного стада. Плануємо наступного року збільшити поголів«я ще на 400-450 голів. Загалом протягом трьох років хочемо збільшити поголів«я на 25% — до 1700 голів дійного стада. Тому в планах — розвивати, а не скорочувати», — сказав Іващук.

Для створення комфортних умов утримання ВРХ корівники на фермі обладнанні за сучасними технологіями. Особливу увагу на підприємстві приділяють заготівлі грубих кормів.

«Грубі корми для годування тварин у нас власного виробництва. Господарство обробляє близько 6800 га ріллі. Силос, сінаж, сіно заготовлюємо на власних потужностях. Адже в структурі собівартості виробництва сировинного молока понад 50% займають корми.  На ціни шротів, соняшнику, ріпку та кукурудзи не можемо впливати. Але можемо зменшити собівартість грубих кормів: сінажу, люцерни, тритикале, жита. Тому велику увагу приділяємо заготівлі та зберіганню цих кормів», — додав Іващук.

За його словами, компанія постійно удосконалює зберігання кормів. Нині будує нові силосні ями та  реконструює вже наявні.

Щороку підприємство заготовлює силосу 16 тис. т, люцернового сінажу — 5-6 тис. т та сінаж з тритикале для сухостійних корів.

Для довідки: ТОВ «НВА «Перлина Поділля» (Хмельницька обл.) займається рослинництвом та молочним скотарством. Молочне стадо представлене голштинською та українською червоно-рябою молочними породами. Загальне поголів’я — 2400, серед них дійних корів — 1143 голів. Середній річний надій на фуражну корову за 2018 рік — 8800 кг.

З 2018 року вся молоко-сировина на підприємстві виробляється екстра-класу, відповідає європейським стандартам та реалізується на Тернопільський молокозавод, де роблять продукцію під брендом «Молокія». ТОВ НВА «Перлина Поділля» пройшло сертифікацію для експортування молока закордон.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Науковці виклали унікальне відео з уже вимерлим тасманійським тигром |

Цей ролик не тільки містить звук, але є й останнім відомим фільмом із загадковим тасманійським ...

David Montgomery Womens Jersey