Главная / АГРОНОВИНИ / Торгівля причорноморськими злаками в США б’є рекорди

Торгівля причорноморськими злаками в США б’є рекорди

За підсумками липня обсяг торгівлі опціонами і ф’ючерсними контрактами на причорноморський пшеницю і кукурудзу досяг нового рекорду — 27,072 тисяч контрактів, інформує з посиланням на CME Group. Зокрема, торгівля ф’ючерсом на пшеницю склала 22,363 тисячі контрактів, інформує. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

У липні обсяг проторгувалася контрактів був еквівалентний 1,35 млн тонн зерна. На кінець місяця кількість відкритих позицій досягло рекордних 43 тисяч контрактів.

Для довідки: CME Group Inc. (Група Чиказькій товарній біржі) — найбільший північноамериканський ринок фінансових деривативів. Група була утворена в 2007 році шляхом злиття Чиказькій товарній біржі і Чиказької торгової палати.

Група є власником індексу Dow Jones і ряду фінансових індексів.

Нагадаємо, 6 червня 2012 року на Чиказькій біржі з’явився новий інструмент, орієнтований, зокрема, на український агросектор — ф’ючерсний контракт на пшеницю, котирування якого будуть прив’язані до чорноморських портів (FOB, Чорне море).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна різко збільшила виручку від експорту волоських горіхів нового врожаю

Новий урожай волоського горіха українського виробництва виявився вищим за попередні очікування ринку, що вже позитивно ...

David Montgomery Womens Jersey