Главная / АГРОНОВИНИ / Торгівля причорноморськими злаками в США б’є рекорди

Торгівля причорноморськими злаками в США б’є рекорди

За підсумками липня обсяг торгівлі опціонами і ф’ючерсними контрактами на причорноморський пшеницю і кукурудзу досяг нового рекорду — 27,072 тисяч контрактів, інформує з посиланням на CME Group. Зокрема, торгівля ф’ючерсом на пшеницю склала 22,363 тисячі контрактів, інформує. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

У липні обсяг проторгувалася контрактів був еквівалентний 1,35 млн тонн зерна. На кінець місяця кількість відкритих позицій досягло рекордних 43 тисяч контрактів.

Для довідки: CME Group Inc. (Група Чиказькій товарній біржі) — найбільший північноамериканський ринок фінансових деривативів. Група була утворена в 2007 році шляхом злиття Чиказькій товарній біржі і Чиказької торгової палати.

Група є власником індексу Dow Jones і ряду фінансових індексів.

Нагадаємо, 6 червня 2012 року на Чиказькій біржі з’явився новий інструмент, орієнтований, зокрема, на український агросектор — ф’ючерсний контракт на пшеницю, котирування якого будуть прив’язані до чорноморських портів (FOB, Чорне море).

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey