Уряд Болгарії не продовжив заборону на імпорт з України агропродукції

До 30 листопада в Болгарії діяло обмеження на імпорт з України чотирьох сільськогосподарських культур (пшениці, кукурудзи, насіння соняшнику та ріпаку). Уряд країни не продовжив цю заборону з 1 грудня, повідомила пресслужба Мінсільгоспу Болгарії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Міністерство сільського господарства та продовольства Болгарії виконало свою обіцянку до 30 листопада максимально обмежити імпорт цієї сільськогосподарської продукції згідно з Меморандумом, укладеним між урядом та Ініціативним комітетом протестуючих фермерів», – сказав керівник відомства Кирил Ватєв.

Також він додав, що під час онлайн-зустрічі з міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським, що відбулася минулого тижня, було узгоджено деталі застосування ліцензійного режиму експорту з України вказаних культур.

«Після закінчення дії заборони обидві країни будуть суворо стежити за тим, щоб не було спотворень на ринку, а також щоб інтереси болгарських виробників, переробників і споживачів не були підірвані», – підкреслив К. Ватєв.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *