Закарпаття забезпечить Україну сіллю

Через повномасштабну війну в Україні повністю припинило роботу підприємство «Артемсіль». На Закарпатті готові прийняти естафету з виробництва солі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на 24tv.ua.

Про підготовку виробництва на Закарпатті повідомив голова ОВА Віктор Микита. На території Буштинської громади Тячівського району вже стартували роботи.

Розробка Бурштинського соляного родовища дозволить видобувати до 150 тисяч тонн солі на місяць. Метод виробництва — підземне вилуговування через бурові свердловини з поверхні землі. Після попередніх геологічних досліджень виявили великий соляний пласт, котрий починається з 35 до 500 метрів.

Зараз вже розпочали інженерні роботи з будівництва під’їзної дороги, розмітки бурових майданчиків, облаштували місця для працівників та інше. Водночас закупили сучасне обладнання для глибокого промислового буріння.

Фахівці прогнозують, що вже через 6 місяців можна буде отримати першу добуту сіль. На Закарпатті впевнені, що зможуть забезпечити 100% потреби України у технічній солі. Наразі така потреба — у 450 тисячах тонн на сезон.

Після розвитку інфраструктури підприємство почне постачати столову сіль.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *