В перший день роботи Державного аграрного реєстру в ньому зареєструвались понад 1500 агровиробників

Денис Башлик

12 серпня 2022 року Мінагрополітики спільно з проектом підтримки ЄС запустили онлайн-платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр (ДАР).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Станом на сьогодні у Реєстрі вже зареєструвалися 1534 агровиробники. Серед них 16,8% припадає на фізичних осіб, 13,4% на ФОП, 69,9% − юридичні особи. Серед областей, які лідирують за кількістю реєстрацій − Львівська (19,5%) та Хмельницька (6,5%) області.

«З огляду на це, хотілось би нагадати, що реєстрація проходить у в онлайн-режимі і займає усього кілька хвилин: зручно, прозоро, швидко. Для того, аби зареєструватися в ДАР, потрібно мати індивідуальний цифровий підпис або BankID, вказати свій номер та електронну пошту, а далі система сама підтягне дані користувача з усіх реєстрів», − зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Він додав, що незабаром в ДАРі з’являться дві перші програми підтримки завдяки фінансовій допомозі ЄС, тому охочим отримати допомогу не варто втрачати часу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *