Збільшення торгівлі з Україною схвалили в ЄС

Європейська комісія схвалила пакет пропозицій, спрямованих на збільшення торгівлі з країнами Регіональної конвенції пан-євро-середземноморського регіону (РЕМ). У число країн РЕМ входить і Україна

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Єврокомісії.

У Єврокомісії заявили, що дані пропозиції модернізують торговельні угоди ЄС із партнерами PEM, що робить «правила походження» більш гнучкими і зручними для бізнесу.

У Євросоюзі вважають, що полегшення торгівлі та економічної діяльності між ЄС та країнами РЕМ дозволить пожвавити економіку в регіоні, а також буде корисним для виходу європейського бізнесу на нові ринки.

Як відомо, «правила походження» необхідні у рамках будь-якої торгової угоди, оскільки вони визначають, які товари можуть користуватися преференційним режимом.

Процедури «походження» дозволяють підприємствам на митницях доводити походження своїх товарів. Якщо усі необхідні вимоги дотримано, то товари з преференційним походженням можуть бути імпортовані за зниженими ставками мит або навіть із нульовою ставкою, у залежності від режиму пільгових тарифів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *