Зеніткою по ріпаку

В Запорізькому районі в селі Юльївка російські військові обстріляли ферму з зенітно-ракетного комплексу С-300. Один ангар зруйновано, ще два — пошкоджено. Працівники господарства прибирають уламки від ангару та витягають скло з ріпаку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на 061.ua.

Працівник фірми Владислав працює з 8 ранку до 20:00. Він босоніж ходить по насінню та буквально з-під ніг витягає шматки скла. Вікна вибило вибуховою хвилею і скло висипалось на врожай.

Керуючий агрофірмою Василь Касярун каже, ворог обстріляв підприємство в ніч з 25 на 26 липня. В ангарах зберігався врожай, зібраний вже у цьому році — ріпак, кукурудза, насіннєвий ріпак, пшениця.

«Ракета прилетіла в цей склад. В складі не було ніякої воєнної техніки, тільки сільгосппродукція. Ми сільхозники і намагаємось годувати країну. Під обстрілами працюємо на полі, а тепер і в ангар прилетіло», — сказав він.

Снаряд впав в один з 89-метрових металевих ангарів, на місці залишилась величезна воронка.

За словами головного агронома Євгена, підприємство зазнало великих збитків.

«Два дні працюємо і поки не видно краю. Ангар не пошкоджено, а зруйновано», — сказав він.

Також підприємство втратило свій, ангар з соняшником, а врожай пшениці залишся під відкритим небом у населеному пункті, де зараз так зараз «сіра зона» і вивезти її не має можливості.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *