Зерновози, завантажені у квітні, досі стоять на кордоні

За 18 днів серпня черга зернових вантажів скоротилась на 15% — із 10 тис. до 8,5 тис. вагонів, розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на railinsider.

Суттєво поменшало зерновозів у напрямку прикордонних переходів із Румунією. Зокрема, по стику Вадул-Сірет—Дорнешти кількість вагонів із зерновими, що простоюють, знизилася на 585 одиниць. На переході Дяково—Халмеу черга скоротилася на 534 одиниці. Це пов’язано і з введенням конвенційних заборон щодо навантаження у напрямку переходів.

Позитивна динаміка спостерігається і на переході Могилів-Подільський—Велчинець (Молдова). Тут черга зерновозів скоротилася на 233 вагони, або на 43%. На це позитивно вплинуло задіювання локомотивів УЗ по території Молдови, завдяки чому вдається передавати щодоби чотири–п’ять потягів (замість одного–двох, як було раніше).

Загалом черги рухомого складу із зерновими скоротилися на всіх стиках, окрім переходу Ягодин—Дорогуськ (Польща). Там збільшення становить 191 вагон — до 1,2 тис. одиниць.

Але у чергах досі простоюють сотні вагонів, навантажених ще у квітні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *