Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / «Більш як півмільйона підписників»: у США фермери заробляють на YouTube більше, ніж на своїх фермах |

«Більш як півмільйона підписників»: у США фермери заробляють на YouTube більше, ніж на своїх фермах |

Видання Bloomberg розповіло про те, що в США стають масовими випадки, коли фермери заробляють більше грошей, розповідаючи про свою сферу в соціальних мережах, ніж безпосередньо від ведення сільського господарства.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Видання наводить приклади одразу кількох фермерів. Серед них 34-річний Зак Джонсон, який вирощує кукурудзу та сою в Міннесоті. Зак відомий на YouTube під псевдонімом “MN Millennial Farmer”.

Фермер стверджує, що ролики на YouTube принесли йому приблизно в п’ять разів більше грошей, ніж він зміг заробити на сімейній фермі за останній рік.

При цьому відеоблогером Джонсон став всього декілька років тому. Початковою ціллю реєстрації блогу був захист у мережі виробників агропромислової продукції та технологій, які вони використовують.

Зараз Зак має майже 600 тис підписників і більше 50 млн переглядів в акаунті. В середньому тисяча переглядів приносить власнику акаунта від 0.7 до 1,5 долара. Виходячи з цього, фермер міг заробити на своїх роликах від 75 000 доларів.

Крім цього, Джонсон продає через інтернет власні товари, проводить публічні виступи та рекламує в своїх роликах чужу продукцію. Це допомагає йому отримати додатковий прибуток від свого акаунту.

Джерело: сайт Bloomberg

Читайте також: В Бельгії варять пиво з вторинної сировини

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

«З паперу проростають квіти»: в Японії створили екогазету в яку додали насіння рослин (фото) |

Творці одного з відомих японських періодичних видань “The Mainichi” вирішили привернути увагу читацької аудиторії незвичним ...

David Montgomery Womens Jersey