На Черкащині студент-маркетолог відкрив унікальну лісову пасіку

Богдан Лісовий із села Здобутка, що на Черкащині, після школи опановує професію маркетолога. Однак бджільництво, несподіване захоплення молодого студента, вже стало його улюбленою справою, яка дозволяє заробляти на життя. Про це пише SEEDS.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Нове хобі у Богдана з’явилось тільки 3 роки тому. Нині студент-маркетолог має власну “Лісову пасіку” на 30 вуликів. Опанувати премудрості бджільництва йому допоміг знайомий досвідчений пасічник Станіслав Очеретяний, в якого хлопець певний час був помічником.

“Коли я починав займатися бджільництвом, сім’я Очеретяних безкоштовно віддали мені 10 старих вуликів для користування, за що я їм дуже вдячний. Ці вулики були виготовлені років 38 тому, у середині них навіть наклейки є з датою виготовлення. Я їх власноруч полагодив, вже три роки користуюся ними і далі планую використовувати, адже вони ще міцні і надійні”, – розповідає Богдан.

У планах хлопця є ще й будівництво власного апібудиночка – бджолиної хатки, яка також має певні лікувальні властивості для здоров’я людини. Поки, каже, використовуватиме цей будиночок тільки для себе, а з часом, можливо й іншим пропонуватиме, пишуть Вісті Черкащини.

Власну продукцію Богдан популяризує у соцмережах. Каже, минулого року вперше качав мед з акації, з яким потім робив різну продукцію на продаж, наприклад, горішки залиті медом.

Зараз хлопець постійно долучається до допомоги і передає мед військовим. Крім того частину коштів з продажу власної продукції Богдан перераховує на підтримку Захисників.

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *