На Чернігівщині родина фермерів виготовляє 15 видів вершкового масла (фото)

Господарство “Агро-люкс” працює в Коропському районі, що на Чернігівщини. Тут виготовляють кілька десятків видів органічної продукції, зокрема, 15 видів вершкового масла, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Укрінформ”.

“Вершкове масло у нас – базове, але, йдучи за побажаннями наших споживачів, ми ще додаємо туди насіння льону й конопель, різну зелень, зокрема, руколу, часник. Для дітей замість “Нутелли” зробили шоколадне масло. На замовлення виготовляємо масло з медом, корицею, солодкою паприкою чи імбірем. Робимо також топлене масло – його зараз модно називати “маслом гі”. Воно має лікувальні властивості, на ньому можна смажити навіть для дітей”,

— розповіла Світлана Карацюба, заступник директора ФГ “Агро-люкс”.

В Україні виготовляють чорну ковбасу за секретним рецептом (відео)

В асортименті фермерів є і унікальне масло  з “живих”, непастеризованих топлених вершків — називається “Королівське”. Окрім цього, в господарстві вирощуються всі традиційні українські овочі. Їх переробляють на натуральні соки, аджику, соуси, а також консервують із додаванням яблучного оцту, солять, квасять. Цукор нерідко замінюють медом.

Сири з віскі і трюфелями: на Львівщині молоді фермери виготовляють екзотику (відео)

Сьогодні продукцію родина фермерів реалізує безпосередньо споживачам – возить у Київ, Чернігів, навіть пересилає у Львів. Світлана розповіла, що з торговельними мережами маленькому господарству працювати складно. Адже попит на органіку швидко зростає, а ФГ не може забезпечити необхідних обсягів.

 

“Ми мали гіркий досвід з однією київською мережею, де нас мало не оштрафували на 40 тис. грн. за зрив поставок. Нашим партнерам важко було зрозуміти, що влітку молока більше, а взимку менше, їм треба, щоб ми давали постійно однаково. І хоча у нас не так уже й мало корів – трохи більше 100, від яких ми щорічно надоюємо до 100 т молока, цього все одно недостатньо для утримання потоку продукції”,

— поділилася господиня.

Сьогодні клієнтами “Агро-люкс” є близько півсотні родин. Органічну, трохи дорожчу продукцію купують не тільки заможні люди, а й прості, які хочуть або мусять їсти натуральне через проблеми зі здоров”ям. Водночас багато людей не знають, де можна придбати органічні продукти.

Відомий футболіст в Україні виготовляє екзотичні сири (відео)

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *