Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / На Рівненщині фермерам, що вирощують органічну малину, 90% витрат сплатила держава (фото) |

На Рівненщині фермерам, що вирощують органічну малину, 90% витрат сплатила держава (фото) |

У Бугринській сільській раді, що на Рівненщині, стартував проєкт вирощування органічної малини. Почали з ділянки 1,8 га. У перспективі посадкову площу планують збільшити до шести гектарів. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Фахівці сільради розробили можливий алгоритм використання власних ресурсів під час реалізації проєкту. Свою пропозицію подали в Рівненську ОДА. 

Ідея отримала позитивні відгуки, а отож і фінансування у співвідношення 90 до 10%. Загалом на реалізацію проєкту з вирощування органічної малини Рівненська ОДА виділила 150 тис. грн, а Бугринська сільська рада — 15 тис. грн.

Нарощувати в перспективі обсяги виробництва у сільській раді також планують шляхом об’єднання зусиль із фермерами з сусідніх районів. Тобто обговорюють можливість створення кооперативного підряду.

Крім того, до проєкту долучились й інші громади області. На умовах угоди співпраці вони проходитимуть навчання на базі Бугринської сільської ради, перейматимуть досвід. З цією метою заплановано проведення семінару із залученням експертів та агрономів.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Верховна Рада прийняла закон про безпечні корми для тварин

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

“Кішка, яка пережила 90-сті”: у Рівному проживає кицька довгожителька

Кішці-довгожительці Масі сьогодні 22 роки. Власниця називає кицю свідком її життя. Детальніше про це розповідає Агроцентр. ...

David Montgomery Womens Jersey