Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / Найближчим часом найприбутковішою нішею для фермерів стануть органічні яйця

Найближчим часом найприбутковішою нішею для фермерів стануть органічні яйця

Однією з найбільш вигідних фермерських ніш в найближчому майбутньому аналітики ринку називають виробництво органічних яєць, тому що покоління мілленіалів в якості харчової моделі вибирає флексітаріанство – соціально-відповідальний по відношенню до природи спосіб життя з переважно рослинною дієтою, пише “Агро-Центр”.

Оскільки повної відмови від продукції тваринництва флексітаріанство не передбачає, органічні яйця піднімаються в топ. Наприклад, у Великій Британії на органічні яйця зараз припадає вісім відсотків яєчного сектора.

“Це одна з найвищих категорій зростання – в минулому році по Великобританії ринок органічних яєць зріс на тринадцять відсотків. Зараз він коштує приблизно 70 мільйонів фунтів стерлінгів – більше, ніж ринок екологічно чистого м’яса птиці. Кількість нових споживачів, безумовно, зростає”,

— говорить консультант з аналітики ринку Фінн Коттл.

У залізничному тунелі вирощують екзотичні гриби (фото)

Недавнє дослідження показало, що більше половини британських громадян або слідували, або цікавилися дієтою на рослинній основі. Тенденція була ще більш помітною серед молодих людей: 68 відсотків молодих людей у ​​віці від 18 до 24 років дотримувалися веганскої, вегетаріанської або флексітаріанской дієти.

“Це відбувається з різних причин; прагнення бути більш здоровим, приймати більш етичні принципи, а також обмежити вплив на навколишнє середовище. Деякі покупці також стверджують, що це допомагає їм знизити загальний рахунок за їжу”,

— говорить експерт.

Втім, флексітаріанство допомагає наростити і продаж звичайних яєць, а не тільки органічних.

Революційний будинок-теплицю створили у Нідерландах (10 фото)

Британська рада з яєчної промисловості (BEIC) заявила про значне збільшення попиту на яйця в минулому році – на чотири відсотки, що еквівалентно 240 мільйонам додаткових яєць або приблизно половині додаткової упаковки яєць для кожної людини в Великобританії.

Найостанніші дані Defra показують, що в 2018 році через пакувальні станції в Великобританії пройшло 769 000 яєць у порівнянні з 710 000 штуками за попередні роки. Поставки яєць в цілому зросли.

Звіт з органічного ринку в цілому від Soil Association показав, що загальний ринок органічних продуктів в Об’єднаному Королівстві в даний час складає 23,3млн фунтів стерлінгів. Зростання на 5,3% значно випередив неорганічних ринок.

Молоді фермерки знялися оголеними заради села (фото 18+)

Цифра представляє найвищу вартість з коли-небудь досягнутих на органічному ринку після семи років безперервного зростання і означає, що майже 45 мільйонів фунтів стерлінгів витрачалося на органічні продукти щотижня.

5 ферм у мегаполісах, які захоплюють подих (фото)

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Посеред поля: у Швеції відкрили ресторан для одного гостя (фото) |

Шведська пара придумала оригінальний спосіб потішити гурманів, при цьому дотримуючись найсуворіших правил соціального дистанціювання. Детальніше ...

David Montgomery Womens Jersey